Jdi na obsah Jdi na menu
 


10 užitečných služeb na Koroptvicky.cz

8. 11. 2015

 

1. Ptačí fotoalbum - již skoro na dvě desítky fotografů přírody poskytlo bezplatně své fotografie pro účely Projektu ČIŘIKÁNÍ. Chcete nás také podpořit? Pošlete nám své zdařilé fotografie nebo odkaz na ně a založíme Vám na Koroptvicky.cz malé fotoalbum se snímky polních a hrabavých ptáků - samozřejmě i se zpětným odkazem na Vaše webové stránky. Vstup do fotoalba ZDE. Nezapomínáme ani na poděkování (ukázka tady).

 

2. Obnova krajiny - odborná spolupráce se samosprávami a honebními společenstvy v rámci činností vymezených zákonem č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, a zákonem č. 449/2001 Sb., o myslivosti, v platném znění. Podrobnější informace naleznete ZDE.

 

3. Poradna pro přírodu - radíme a pomáháme s návratem koroptve polní (Perdix perdix) do volné přírody, jak pojmout praktickou mysliveckou péči o koroptev, jak zvýšit ekologickou stabilitu a biologickou diverzitu zemědělské krajiny, nebo jak konkrétně zlepšit podmínky pro drobnou zvěř. Navíc poskytujeme poradenství ohledně financování agroenvironmentálních opatření a podpory koroptve polní. Zodpovídáme také jiné dotazy týkající se ochrany přírody a krajiny. Vstupte do naší poradny ZDE.

 

4. Zasílání novinek - nemusíte neustále sledovat informační portál Koroptvicky.cz, a přesto Vám neunikne jediný nový příspěvek. Vždy si pohodlně přečtete vzkaz ve Vaší e-mailové schránce. Pro aktivaci služby klikněte ZDE

 

5. Kalendář výstav - průběžně doplňujeme seznam výstav a komerčních akcí pro daný rok. Pokud jste pořadatelé, pošlete nám základní informace a rádi je uveřejníme. Ostatním doporučujeme navštívit jednu z připravovaných akcí - aktuální přehled ZDE.

 

sluzby_koroptvickycz.png

 

6. Semináře a konference - uveřejňujeme pozvánky na odborné semináře i konference a pomáháme s cílenou propagací. Organizátoři nám mohou poslat tip na chystané akce, které zveřejňujeme ZDE.

 

7. Exkurze pro školy - již tradičně pořádáme na střední Moravě naučné exkurze pro školy v rámci naplňování cílů EVVO. Jedná se o jedinou naši regionální činnost, zatímco ostatní jsou celostátní. Informace o exkurzích naleznete ZDE.

 

8. Zelený bazar - nejrůznější doplňky a vybavení pro myslivce, ornitology, chovatele ptactva a milovníky přírody můžete nabízet nebo poptávat zcela zdarma a bez nutnosti registrace v našem bazaru, který naleznete ZDE. Přes Zelený bazar můžou prodejci a vystavovatelé uveřejnit pozvánku na své prodejní a propagační stánky v rámci výstav a trhů (více informací tady).

 

9. Síť spolupracovníků - tato heslem chráněná rubrika slouží našim dobrovolným spolupracovníkům, kteří jsou aktivní zejména v monitoringu polních a hrabavých ptáků a ve výzkumu agroekosystémů. Tady využívají další služby a výhody, ale také se dostávají ke kompletním výsledkům z monitoringu a výzkumu. Síť spolupracovníků naleznete ZDE.

 

10. Dárcovství - soukromým dárcům vystavíme darovací smlouvu pro odečet z daně. Firmám za finanční dar nabízíme navíc možnost speciálního poděkování na informačním portálu Koroptvicky.cz. Základní informace o dárcovství naleznete ZDE. Další dotazy rádi zodpovíme přes naše kontakty.

 

 banner2.png

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář