Jdi na obsah Jdi na menu
 


BVV: Národní výstava myslivosti 2017

 

Od 11. do 14. května 2017 se bude na brněnském výstavišti konat už druhý ročník Národní výstavy myslivosti. Tato akce se uskuteční společně s Veletrhem udržitelného života v krajině NATUR EXPO BRNO, Národní výstavou hospodářských zvířat a Mezinárodním veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím.

Národní výstava myslivosti naváže svým uspořádáním na loňskou úspěšnou premiéru. Kromě výstavních expozic pro návštěvníky připravujeme pódium s mysliveckým doprovodným programem, výstavu trofejí, lesní pedagogiku, mysliveckou gastronomii a zajímavé osobnosti.

V návaznosti na veletrh NATUR EXPO BRNO bude myslivost prezentována jako jeden z prvků podílející se na péči o krajinu a zvěř. Součástí doprovodného programu bude tradiční prezentace sokolnictví, trubači, kynologové, výstava trofejí nebo expozice obrazů s mysliveckou tématikou. Nebudou chybět ani odborné přednášky a semináře na aktuální témata související s myslivostí.

Další informace naleznete na stránkách pořadatele ZDE.

 

banner_facebook.png

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář