Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poradní sbor Projektu ČIŘIKÁNÍ

5. 9. 2014

 

V těchto dnech vrcholí ustanovení Poradního sboru, který bude odborným orgánem Projektu ČIŘIKÁNÍ. Propojení teorie a praxe při podpoře ohrožených polních ptáků a drobné zvěře bude garantovat složení sboru z řad vědeckých pracovníků, samostatných expertů i zkušených praktiků. Poradní sbor klade také důraz na multioborovou spolupráci, kterou zajistí specialisté na ochranu přírody, environmentální legislativu, dotační politiku, agroenvironmentální opatření, krajinnou ekologii a inženýrství, ornitologii, myslivost, sokolnictví, zemědělství nebo třeba specialisté na záchranné chovy cílových druhů.

Osloveni ke spolupráci byli v první řadě vhodní adepti z řad našich dosavadních spolupracovníků (celkem 43 pečlivě vybraných osob). Pro případné další zájemce je důležité, že Poradní sbor je otevřen přijímání nových členů - na základě návrhu a hlasování. Pokud máte o členství ve sboru zájem, ozvěte se nám na email info@koroptvicky.cz nebo telefonicky na č. 737 167 974.

Jestliže máte zájem s námi spolupracovat i mimo Poradní sbor, využijte prosím některou z možností uvedených zde. Odborníkům a dalším vážným zájemcům o problematiku biodiverzity zemědělské krajiny pak nabízíme odbornou spolupráci.


banner_odbornici.png

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář