Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozšiřujeme náš tým Projektu ČIŘIKÁNÍ

2. 6. 2014

 

Pro spolupráci na Projektu ČIŘIKÁNÍ hledáme: 


Fundraisera! 

Uvítáme: Zkušenosti s vyhledáváním grantů a administrací projektů s dobrými výsledky. Kladný vztah k neziskovým organizacím. Nadšení pro ochranu přírody.

Nabízíme: Spolupráci v podobě hlavní nebo doplňkové činnosti. Možnost práce na dálku i z domova. Vhodné pro OSVČ, pro zaměstnance (odměna na základě dohody o provedení práce) nebo pro rodiče pečující o malé děti (mateřská a rodičovská dovolená). 

Kontaktujte nás: info@koroptvicky.cz, tel. 737 167 974. 

 

Odborníky! 

Uvítáme: Vysokoškolské vzdělání alespoň bakalářského stupně. Odborný zájem o krajinnou ekologii, zoologii (ornitologii), myslivost nebo ekologické zemědělství.

Nabízíme: Spolupráci na jednom z největších ochranářských projektů v České republice. Vysokou odbornou úroveň práce. Možnost získání velmi cenné praxe (vhodné pro studenty magisterského a doktorandského studia i pro absolventy VŠ bez dosavadní praxe). Rozvoj vlastní odborné činnosti pod hlavičkou naší organizace nebo školy, kde studujete, popřípadě instituce, kde pracujete (vhodné pro pracovníky muzeí, pracovníky AOPK ČR a vědeckých pracovišť). Možnost práce na dálku i zapojení se do grantové činnosti.

Kontaktujte nás: info@koroptvicky.cz, tel. 737 167 974.


O projektu 

Projekt ČIŘIKÁNÍ je celostátní dlouhodobý projekt zaměřený na zlepšení stavu kulturní krajiny, mysliveckou péči a vhodné zemědělské postupy s cílem vytvořit podmínky pro záchranu populace koroptve polní (Perdix perdix) a dalších ohrožených polních ptáků. K tomu nám pomáhají data získaná z průběžného monitoringu koroptví a z výzkumu agroekosystémů, na kterých s námi spolupracuje již více než sto dobrovolníků. 

V našem zájmu je kromě ochrany polních ptáků také ochrana a podpora populací lesních hrabavých ptáků (tetřev hlušec, tetřívek obecný, jeřábek lesní).

 

Portrét

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář