Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavíme 10. výročí založení!

4. 1. 2012

Dne 3. ledna 2002 bylo Ministerstvem vnitra ČR zaregistrováno nové občanské sdružení: NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA - Společnost pro partnerství lidí a přírody. Dnes používáme zkrácený název NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA o.s. (zkratka NSK). Původní znění však stále zůstává ve znaku naší ochranářské organizace.

Založení NSK předcházelo čtyřměsíční období intenzivních příprav. Výsledkem bylo spojení sil několika ochránců přírody z řad ornitologů a myslivců a jejich další působení pod společnou hlavičkou organizace.

V roce 2007 nastává průlom a z původně malé regionální organizace se díky Projektu ČIŘIKÁNÍ stáváme organizací s celostátní působností.

Dnes je NSK již dobře zaběhnutou a respektovanou organizací, která na poli ochrany přírody prosazuje odborné přístupy a bourání předsudků. Proto spolupracujeme se všemi, kterým na ochraně volné přírody skutečně záleží. Nerozlišujeme mezi myslivci a ornitology. Naše spolupráce je založena především na odbornosti, zkušenostech a společném zájmu chránit přírodu.

Hlavním oborem naší činnosti je ochrana přírody zaměřená na ptáky zemědělské krajiny a na hrabavé ptáky (polní i lesní), se speciálním zaměřením na ohroženou koroptev polní.

Jak nejlépe oslavit naše 10. narozeniny? Přece takto: PŘIDEJTE SE K NÁM...

 

logonsk_10vyroci.png

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář