Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technická podpora Projektu ČIŘIKÁNÍ

6. 1. 2018

 

Platforma eStránky

Letos je to 7 let, co jsme přešli s naším největším projektem, tedy "Projektem ČIŘIKÁNÍ", na platformu eStránek. Ty nám od té doby zajišťují bezproblémový chod v rámci neziskového režimu. Za tu dobu jsme také několikrát komunikovali s technickou podporou a vždy k naší plné spokojenosti. Komunikace byla pružná, věcná a s případnými okamžitými úpravami na pozadí chodu našich webovek Koroptvicky.cz. Přejeme si, aby i dalších 7 let bylo v duchu alespoň tak dobré spolupráce, jako tomu bylo doposud. Děkujeme!

 

Ohlednutí za vznikem webu

Na webových stránkách jsme intenzivně pracovali, duo Petr Rejzek a Michal Zedek, v druhé polovině roku 2011. Připomeňme si první příspěvek, který jste tu mohli číst, Koroptvicky.cz již brzy v novém. Ve stejné době vznikl náš hlavní podpůrný článek Projekt ČIŘIKÁNÍ v základních souvislostech, který byl převzat z historicky prvních webovek, ale od té doby byl několikrát aktualizován. Vybudovat hojně navštěvovaný informační portál, který si bude držet vysokou odbornou úroveň, nebylo jednoduché. Postupovali jsme systematicky podle předem detailně vypracovaného redakčního plánu, který obsahoval i způsoby propagace, a hlavně - práce nás nesmírně bavila.

 

banner-adopce.png

 

Podpora veřejnosti

Naše činnost by nedávala smysl, pokud by nebyla podporována laickou i odbornou veřejností. Jsme za to velmi vděčni. Statistiky bývají nudné, a tak pro zajímavost řekněme jen, že naším nejčtenějším článkem je Bažant obecný, kterého si k dnešku přečetlo již 13.519 čtenářů. Článek o našem vlajkovém druhu Koroptev polní si pak přečetlo 10.030 čtenářů. Ovšem koroptvi se věnujeme na celém webu, takže čtenáře bychom museli ještě násobit, abychom viděli, jak obrovský zájem je o tento ohrožený druh našeho dříve běžného polního ptáka. Velmi nám s propagací pomáhá také facebook, který nám na FB Koroptvicky.cz získal již přes 400 fanoušků. Děkujeme všem!

 

Petr REJZEK

statutární zástupce projektu

 

koroptvicky_a_estranky.png

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář