Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční členská schůze 2014

28. 2. 2014

Citujeme úvodní řádky ze stanov organizace (slohově upraveno): NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA o.s. je dobrovolným, nevládním a neziskovým uskupením občanů, kteří se věnují ochraně přírody a krajiny, včetně jejich historických, kulturních a duchovních hodnot. Organizace je právnickou osobou podle českého práva. Sdružení vzniklo 3. ledna 2002 pod názvem "NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA - Společnost pro partnerství lidí a přírody". Tento původní nezkrácený název zůstává součástí loga, neboť nejlépe a názorně vystihuje poslání spolku. Součástí loga spolku je sedící ledňáček říční (Alcedo atthis), ratolest olše lepkavé (Alnus glutinosa) a otisky lidských chodidel (Homo sapiens sapiens). Slova "NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA" jsou ústředním motivem loga, "Společnost pro partnerství lidí a přírody" jsou pak součástí obvodového prstence.

   

logo_nsk.gif

 

NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA o.s. provozuje specializovaný informační portál Koroptvicky.cz a je nositelem Projektu ČIŘIKÁNÍ. Ve své celostátní činnosti se zaměřuje především na výzkum a ochranu hrabavých ptáků a polních ptáků. Je vám naše činnost sympatická? Přidejte se k nám (více zde)!

 

Ve čtvrtek 27.2. 2014 proběhla Výroční členská schůze 2014. Po sedmi letech od poslední změny stanov byla schválena jejich nová verze. Nutnost změny byla vyvolána účinností nového Občanského zákoníku a požadavky na další rozvoj činnosti organizace. Jako osoby pověřené zastupováním organizace NAŠE SPOLEČNÁ KRAJINA o.s. navenek byli zvoleni Mgr. Petr Rejzek, předseda, a Mgr. Michal Zedek, místopředseda (více o nich, kontakty na ně).

Pokud s námi spolupracujete, můžete si více o výsledcích naší činnosti přečíst ve Výroční zprávě 2013, která je umístěna v heslem chráněné části informačního portálu Síť spolupracovníků. Nemáte ještě přidělené heslo? Napište nám.

 

Děkujeme za spolupráci s vámi v roce 2013 a zachovejte nám svou přízeň také v letech následujících. V případě dotazů či námětů se na nás neváhejte kdykoli obrátit. Děkujeme!

 

logo_cirikani.jpg