Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZELENÝ BAZAR

3. 1. 2017

Sháníte něco speciálního? Potřebujete něco nového výhodně koupit pro svůj koníček? Jste myslivec, chovatel ptactva, sokolník, fotograf přírody, ornitolog nebo třeba učitel biologie? Sháníte krmení pro ptáky, veterinární léčiva, budky, krmítka, ornitologické pomůcky, dalekohled, myslivecké doplňky, terénní GPSku, vysílačky, fotopast, teleobjektiv nebo nejrůznější literaturu? Vybavení do přírody? Horolezeckou techniku nebo něco jiného? Nebo naopak něco z toho prodáváte? Chcete na svůj prodejní či propagační stánek v rámci výstav a trhů pozvat potenciální zákazníky? Pak je tu pro vás naše inzerce zdarma a bez registrace:

ZELENÝ BAZAR

  

inzeratmodry.png

 

PROVOZNÍ PODMÍNKY: "Zelený bazar" je specializovaný inzertní prostor pro myslivce, sokolníky, ornitology, ochránce přírody, chovatele ptactva, zemědělce a všechny milovníky přírody. Jedná se o volnou inzerci, která je zdarma a bez nutnosti registrace. Prosíme vkládejte pouze inzeráty související s tématy informačního portálu Koroptvicky.cz. Např. prodej a nákup odborné literatury, dalekohledů, potřeb pro myslivce, outdoorová výstroj, krmiva, veterinární léčiva, materiál pro voliéry, odchovy zvířat,... Za obsah inzerátů neneseme odpovědnost. Kontakty mezi prodávajícím a nakupujícím si vyměňujete sami.

 

Partneři Zeleného bazaru:

logo_cirikani.jpg

 

exomed.png

 

   
       
       
       
       

Nabízíte výrobky nebo služby pro některou z našich cílových skupin? Vyměňte si s námi ikonku Vašich stránek a buďte tu uvedeni (zdarma). Podpořte náš Zelený bazar.