Jdi na obsah Jdi na menu
 


Partneři

 banner.png

 

Projekt ČIŘIKÁNÍ by nebylo možné realizovat bez úzké spolupráce s významnými zájmovými organizacemi a odbornými institucemi. Princip partnerství, kdy účastníci projektu ovlivňují a rozvíjí jeho klíčové aktivity, je tedy stěžejním předpokladem pro úspěch ČIŘIKÁNÍ. Důležitá je také finanční a metodická podpora státní správy, regionálních celků i místních samospráv.

Nyní pokračují jednání o spolupráci s dalšími subjekty. Ani na Vás nechceme zapomenout – ozvěte se nám.

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI PROJEKTU

Českomoravská myslivecká jednota - největší myslivecká organizace v ČR, jejíž místní myslivecké spolky s námi spolupracují při podpoře divoké populace koroptve polní a při obnově zemědělské krajiny, s cílem zvýšit její biodiverzitu a ekologickou stabilitu.

logo_cmmj.jpg

 

World Pheasant Association Czech Republic and Slovakia - významná organizace, která je zapojena do záchranných programů pro bažantovité ptáky v Česku i zahraničí. Úzce spolupracujeme při posilování divoké populace koroptve polní o jedince odchované přírodě blízkým způsobem.

wpa_banner.png

 

Myslivecký spolek Purkratice - dlouhodobě spolupracujeme na pilotním projektu "Podpora populací vybraných chráněných druhů ptáků zemědělské krajiny v honitbě Dobešice". Společně vytváříme podmínky pro návrat koroptve polní do volné přírody na Písecku.

ms_purkratice.jpg

 

 

ZAHRANIČNÍ PARTNER PROJEKTU

Příspěvkový spolek* Saská ornitologická stanice Neschwitz z. s.
Sächsische Vogelschutzwarte Neschwitz e. V. – Německo

neschwitz_logo_b.jpg

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PROJEKTU

Časopis Svět Myslivosti - myslivost, kynologie, sokolnictví. 

svet_myslivosti.png

 

 

VÝZNAMNĚ NÁS PODPORUJÍ

Děkujeme renomovaným fotografům přírody za bezplatné zapůjčení fotografií Projektu ČIŘIKÁNÍ. Velmi oživují naše webové stránky i další propagaci. Jejich fotografie vybraných druhů, kterým se věnujeme, naleznete zde: Fotoalbum

cejka-chocholata--vanellus-vanellus-.jpg

 

Projekt "Zvýšení biodiverzity zemědělské krajiny v praxi – Přerovsko" byl v roce 2016 realizován s finanční podporou Olomouckého kraje a Statutárního města Přerova. Nefinančně nám pomohla také Obec Beňov.

nsk_logo_formatpng.png 

logo_cirikani.jpg

olomoucky-kraj-logo-250-200.jpg

prerov_znak.jpg

znak_benov.jpeg

nelesovice.jpg

 

Projekt "Zvýšení biologické diverzity zemědělské krajiny ve vybraných lokalitách Přerovska" byl v roce 2015 realizován s finanční podporou Ministerstva zemědělství České republiky. Na financování se podílel také Olomoucký kraj, Statutární město Přerov a Obec Beňov. Odborným partnerem projektu byla Mendelova univerzita v Brně – Ústav inženýrských staveb, tvorby a ochrany krajiny.

nsk_logo_formatpng.png 

mendelu-cs-l.png

mz_logo.jpg

olomoucky-kraj-logo-250-200.jpg

prerov_znak.jpg

znak_benov.jpeg

 

Rozvoj a propagace Projektu ČIŘIKÁNÍ byly v r. 2013 podpořeny v rámci programu Českého svazu ochránců přírody "Ochrana biodiverzity", podpořeného Lesy České republiky, s.p. (generální partner programu) a Ministerstvem životního prostředí.

logo_csop.jpg      logo_lcr_text.jpg      logo_mzp.jpg

 

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR (AOPK) - resortní organizace Ministerstva životního prostředí ČR podporuje náš projekt mimo jiné na stránkách www.biomonitoring.cz.
aopk_logo.jpg
 

 

 

 

 

FOREST - skupina obránců divočiny / research and protection of wilderness - nevládní nezisková organizace zaměřená na ochranu nejcennějších částí přírody u nás i v zahraničí.

logo-forest-ngo.png

 

Národní knihovna České republiky - zapojila nás do projektu WebArchiv. 

logonk.gif

 

Vlaštovka.info - Zajímavé i aktuální informace pro všechny milovníky domácích mazlíčků i divoce žijících živočichů.

banner-vlastovka.info.jpg

 

 

 

 

 

 

 DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ODKAZY

 Věda v akci